Kalite Birim Sorumluları(Akademik)

 

NO

 

GÖREVİ

 

İSİM - SOYİSİM

 

GÖREV ÜNVANI / BÖLÜM

 

E-MAİL ADRESLERİ

1

Üye

Doç.  Dr.  Vildan Üstoğlu Ünal

Dekan Yardımcısı / Bölüm Başkanı / Fizik Bölümü

vunal@yeditepe.edu.tr

2

Üye

Prof. Dr. M. Oğuz Cebeci

Öğretim Üyesi / İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü

ocebeci@yeditepe.edu.tr

3

Üye

Dr. Serkan  Şener

Öğretim Üyesi / Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü

serkan.sener@yeditepe.edu.tr

4

Üye

Dr.  M. Tolga Uslu  

Öğretim Üyesi / Bölüm Başkan Yardımcısı / Sosyoloji Bölümü

mehmet.uslu@yeditepe.edu.tr

5

Üye

Gülderen Öneren Tuncay

Fakülte Sekreteri / Fen Edebiyat Fakültesi

gtuncay@yeditepe.edu.tr

6

Üye

Prof. Dr. Sina Ercan

Dekan / Tıp Fakültesi

sercan@yeditepe.edu.tr

7

Üye

Doç.Dr.Güldal İzbırak

Tıp Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı / Tıp Fakültesi

gizbirak@yeditepe.edu.tr

8

Üye

Doç. Dr. Gülderen Yanıkkaya Demirel

İmmünoloji Anabilim Dalı Başkanı / Tıp Fakültesi

gulderen.ydemirel@yeditepe.edu.tr

9

Üye

Dr..Vildan Öztürk

Öğr. Üyesi / Tıp Fakültesi

vozturk@yeditepe.edu.tr

10

Üye

Dr. A. Arzu Akalın

Öğr. Üyesi/ Tıp Fakültesi

arzu.akalin@yeditepe.edu.tr

11

Üye

Tuba Özenir

Tıp Fakültesi

-

12

Üye

Sonnur Yüksel

Fakülte Sekreteri / Tıp Fakültesi

sonnur.yuksel@yeditepe.edu.tr

13

Üye

Prof. Dr. Avadis S. Hacınlıyan

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri

ahacinliyan@yeditepe.edu.tr

14

Üye

Dr. Gökhan Şahin

Öğr. Üyesi / Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri

sahin@yeditepe.edu.tr

15

Üye

Yrd. Doç. Dr. Aziz Tüter

Yönetim Bilişim Sistemleri

atuter@yeditepe.edu.tr

16

Üye

Yrd. Doç. Dr. Uğur Kaplancalı

Yönetim Bilişim Sistemleri

ugur.kaplancali@yeditepe.edu.tr

17

Üye

Doç. Dr. Erdal Nebol

Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık

enebol@yeditepe.edu.tr

18

Üye

Doç. Dr. Erkut Akkartal

Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık

erkut.akkartal@yeditepe.edu.tr

19

Üye

Prof. Dr. Fazıl Güler

Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik

fazil.guler@yeditepe.edu.tr

20

Üye

Yrd. Doç. Dr. Tülay Yazar Öztürk

Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik

tyazar@yeditepe.edu.tr

21

Üye

Yrd. Doç. Dr. Murat Yücelen

Turizm ve Otel İşletmeciliği

murat.yucelen@yeditepe.edu.tr

22

Üye

Vecdi İbrahim Büyükyüksel

Öğr. Gör. / Turizm ve Otel İşletmeciliği

ibuyukyuksel@yeditepe.edu.tr

23

Üye

Prof. Dr. Z. Aslı Alıcı

Uluslararası Finans

aalici@yeditepe.edu.tr

24

Üye

Doç. Dr. Sema Dube

Uluslararası Finans

sdube@yeditepe.edu.tr

25

Üye

Yrd. Doç. Dr. Müge Tiryakioğlu

Uluslararası Finans

muge.tiryakioglu@yeditepe.edu.tr

26

Üye

Doç. Dr. Altan Kar

Elektronik Ticaret ve Teknoloji Yönetimi

altankar@yeditepe.edu.tr

27

Üye

Doç.Dr. Fazlı Yıldırım

Elektronik Ticaret ve Teknoloji Yönetimi

fazli.yildirim@yeditepe.edu.tr

28

Üye

Dr. Orçun Türegün

Öğr. Üyesi / İşletme (ing.)

orcunt@yeditepe.edu.tr

29

Üye

Dr. Ozan Ekin Kurt

Öğr. Üyesi / İktisat

ozanekinkurt@gmail.com

30

Üye

Prof. Dr. Seda Ünsar

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (ing.)

seda.unsar@gmail.com

31

Üye

Dr. Ebru Eren

Öğr. Üyesi / Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (fr.)

ebru.eren@yeditepe.edu.tr

32

Üye

Dr. Hande Tek Turan

Öğr. Üyesi / Kamu Yönetimi Bölümü

hande.tek@yeditepe.edu.tr

33

Üye

 Prof. Dr. Şule Aydeniz

Uluslararası İşletme Yönetimi (alm.)

sule.aydeniz@yeditepe.edu.tr

34

Üye

Doç. Dr. Pelin Hürmeriç

Dekan Yardımcısı / Halkla İlişkiler ve Tanıtım

perguven@yeditepe.edu.tr

35

Üye

Prof. Dr. R. Mahmut Oktay

Reklam Tasarımı ve İletişim

moktay@yeditepe.edu.tr

36

Üye

Doç. Dr. Kaan Taşbaşı

 

Akademisyen / Radyo,Televizyon ve Sinema

ktasbasi@yeditepe.edu.tr

37

Üye

Dr. Gözde Dalan Polat

Öğr. Üyesi /

gdalan@yeditepe.edu.tr

38

Üye

Dr. B. Ahu Alpaslan

Öğr. Üyesi / Gazetecilik Bölümü

aerdogdu@yeditepe.edu.tr

39

Üye

Dr. Gül Bakan

Öğr. Üyesi / Görsel İletişim Tasarımı

gbakan@yeditepe.edu.tr

40

Üye

Doç.Dr. Nihan Çelebi

Kimya Mühendisliği

nihan.celebi@yeditepe.edu.tr

41

Üye

Deniz Pazarcı

Öğr. Üyesi / Elektrik Elektronik Mühendisliği

dpazarci@yeditepe.edu.tr

42

Üye

DR. Andaç Hamamcı

Öğr. Üyesi / Biyomedikal Mühendisliği

andac.hamamci@yeditepe.edu.tr

43

Üye

DR. Özden Saygılı

Öğr. Üyesi / İnşaat Mühendisliği

ozden.saygili@yeditepe.edu.tr

44

Üye

Melis Çağdaş

Öğr. Gör. / Kimya Mühendisliği

meliscagdas@gmail.com

45

Üye

Dr. Görkem Kar

Öğr. Üyesi / Bilgisayar Mühendisliği

gorkem.kar@yeditepe.edu.tr

46

Üye

Dr. Engin Maşazade

Öğr. Üyesi / Elektrik Elektronik Mühendisliği

engin.masazade@yeditepe.edu.tr

47

Üye

Prof.Dr. Uğur Çilingiroğlu

Elektrik Elektronik Mühendisliği

ucilingiroglu@yeditepe.edu.tr

48

Üye

Doç.Dr. Özlem Güçlü Üstündağ

Gıda Mühendisliği

ozlemg.ustundag@yeditepe.edu.tr

49

Üye

Dr. Ayşegül Doğan

Öğr. Üyesi / Genetik ve Biyomühendislik

aysegul.dogan@yeditepe.edu.tr

50

Üye

Dr. Zeynep Ocak

Öğr. Üyesi / Endüstri ve Sistem Mühendisliği

zocak@yeditepe.edu.tr

Turkish