Kalite Birim Sorumluları(İdari)

 

NO

 

GÖREVİ

 

İSİM - SOYİSİM

 

GÖREV ÜNVANI / BÖLÜM

 

TEL.

 

E-MAİL ADRESLERİ

1

Üye

Sedat Kurt

Uzman / Ayniyat Müdürlüğü

3723

skurt@yeditepe.edu.tr

2

Üye

Tolgahan Acar

Yönetici / Bilgi İşlem Koordinatörlüğü

1819

tacar@yeditepe.edu.tr

3

Üye

Betül Kurt

Uzman Yardımcısı / Bilgi Merkezi Müdürlüğü

1062

betul.kurt@yeditepe.edu.tr

4

Üye

Eda Yaman

Uzman / İnsan Kaynakları ve Planlama Müdürlüğü

3762

eda.yaman@yeditepe.edu.tr

5

Üye

Hikmet Cemal

Uzman Yardımcısı / Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü

1050

hikmet.cemal@yeditepe.edu.tr

6

Üye

Zuhal Haseken

Güvenlik Görevlisi / Koruma ve Güvenlik Müdürlüğü

1178

zuhal.haseken@yeditepe.edu.tr

7

Üye

Ayça Yürük

Müdür / Kurumsal İletişim Müdürlüğü

1704

ayca.yuruk@yeditepe.edu.tr

8

Üye

İpek Ertokuş

Uzman Yardımcısı / Öğrenci İşleri Müdürlüğü

1227

ipek.ertokus@yeditepe.edu.tr

9

Üye

Nurcan Gürsel

Uzman / Satınalma Müdürlüğü

1512

nurcan.gursel@yeditepe.edu.tr

10

Üye

Yücel Saltık

Müdür Yardımcısı / Uluslararası Ofis

1615

yucel.saltik@yeditepe.edu.tr

11

Üye

Gamze Çevik

Uzman Yardımcısı / Yazı İşleri Müdürlüğü

1073

gamze.cevik@yeditepe.edu.tr

12

Üye

Cansu Göncü

Peyzaj Teknikeri / Çevre ve Peyzaj Müdürlüğü

1434

cansu.goncu@yeditepe.edu.tr

13

Üye

İbrahim Kul 

Uzman / İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürlüğü

3248

ibrahim.kul@yeditepe.edu.tr

14

Üye

Pınar Moray

Sorumlu / Arşiv

1237

pinar.moray@yeditepe.edu.tr

15

Üye

Serdar Uzuner

Uzman Yardımcısı / Bakım Onarım Müdürlüğü

2186

serdar.uzuner@yeditepe.edu.tr

16

Üye

Akın Alver

Eğitmen Denetçi / Temizlik İşleri Müdürlüğü

1375

akin.alver@istek.org.tr

17

Üye

Cihan Işık

Mimar / Yapı ve Teknik İşler Müdürlüğü

3695

cihan.isik@yeditepe.edu.tr

18

Üye

Taner Karabulut

Müdür / Kültür ve Spor Müdürlüğü

1987

tkarabulut@yeditepe.edu.tr

19

Üye

Birce Yağmur Uzun

Uzman Yardımcısı / Bireysel Gelişim ve Destek Müdürlüğü

1125 - 3238

birce.uzun@istek.org.tr

20

Üye

Figen Keskin

Uzman Yardımcısı / Döner Sermaye Müdürlüğü

1055

figen.keskin@yeditepe.edu.tr

21

Üye

Sedef Irmak

Uzman / Hukuk Müşavirliği

1250

sedef.irmak@yeditepe.edu.tr

22

Üye

Sevgi Yıldız

Uzman / Mali İşler Müdürlüğü

1268

syildiz@yeditepe.edu.tr

23

Üye

Didem Bayındır

Editör / Yayın Evi

3716

didem.bayindir@yeditepe.edu.tr

Türkçe